وکیل ترکیه

وکالت در ترکیه

موسسه حقوقی دادخواه کیان با مدیریت ابراهیم کیانی وکیل پایه یک دادگستری با همکاری شرکت ریچموند با مدیریت مهندس رستمی در استانبول اخذ تابعیت در استانبول از طریق خرید ملک توسط وکلای دادگستری

برای چه کار هایی نیاز به وکیل در ترکیه دارید؟

 • ازدواج در ترکیه
 • خرید ملک در ترکیه
 • مهاجرت به ترکیه
 • ثبت شرکت در ترکیه

قوانین ازدواج در ترکیه

ازدواج با یک اتباع خارجی باید مطابق قوانین هر دو کشور باشد تا مشکلی ایجاد نشود. در غیر این صورت توسط مقامات هر دو کشور با شما برخورد میکنند. طبق قوانین ایران شرایط سخت گیرانه ای برای ازدواج یک ایرانی و یک اتباع خارجی از کشور های غیر مسلمان وجود دارد. همین امر باعث شده است که بسیاری از افراد به ازدواج در کشوری مثل ترکیه روی بیاورند. مطابق قوانین ترکیه فرد باید به سن 18 سال تمام رسیده باشد تا بتواند برای ازدواج اقدام کند. اگر ازدواج بین‌المللی (یک ایرانی و یک ترکی) باشد. فرد باید توانایی پرداخت هزینه های زندگی را داشته باشد. همچنین فرد باید گواهی تجرد داشته باشد در غیر این صورت فرد نمیتواند ازدواج کند. طبق قوانین ترکیه چند همسری برای مردان غیر قانونی است و جرم محسوب میشود. اگر فرد قبلاً طلاق گرفته باشد یا همسر مرد فوت کرده باشد مرد باید گواهی طلاق یا فوت همسر خود را ارائه کند. اگر زن طلاق گرفته باشد یا شوهر زن فوت کرده باشد باید 300 روز صبر کند و سپس برای ازدواج اقدام کند. پیشنهاد ما این است قبل از هرگونه اقدام برای ازدواج از مشاوره و راهنمایی یک وکیل باتجربه استفاده کنید.

خرید ملک در ترکیه

ترکیه بازار املاک بسیار جذابی دارد. خرید ملک در استانبول در چند سال اخیر رونق بسیار خوبی داشته است. خرید ملک در ترکیه هم یکسری قوانین مخصوص دارد که شما باید قبل از اقدام به این کار از این شرایط و قوانین آگاهی داشته باشید. پیشنهاد ما این است قبل از هرگونه اقدام برای خرید ملک در کشور ترکیه از مشاوره و راهنمایی یک وکیل باتجربه استفاده کنید. اتباع کشور های خارجی (بجز کشور هایی که داخل لیست ممنوع قرار گرفته اند) میتوانند با رعایت قوانین اقدام به خرید ملک در کشور ترکیه اقدام کنند. اتباع کشور های خارجی میتوانند اقدام به خرید انواع ملک مسکونی، تجاری، اداری و … با هر مبلغی نماید. در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

نکته: در صورتی که اتباع خارجی زمینی را خریداری کنند و بخواهند آن زمین را بسازند باید در مدت 2 سال اقدام به شروع پروژه کنند.

روش های مهاجرت به ترکیه

روش های بسیار زیادی برای مهاجرت به کشور ترکیه هست. شخص باید با توجه به شرایطی که دارد اقدام به مهاجرت کند. به متقاضیان توصیه میشود برای گرفتن مشاوره و دریافت بهترین راه های مهاجرت با موسسه حقوقی دادخواه کیان 09128360067 تماس حاصل فرمایید.

نمونه ای از راه های مهاجرت به ترکیه:

 • سرمایه گذاری
 • خرید ملک
 • کار
 • ثبت شرکت
 • ازدواج

برای گرفتن اقامت ترکیه باید مدارک مهمی را آماده کنید و امکان این هست که انجام این پروسه ها کمی طول بکشد و دچار سردرگمی شوید. وکیل مهاجرتی بر اساس شرایط شما بهترین روش های مهاجرتی را به شما پیشنهاد میدهد. وکیل ایرانی در ترکیه با دانستن قوانین برای گرفتن پاسپورت کشور ترکیه به شما بسیار کمک میکند. انتخاب یک وکیل باتجربه و متخصص به سریع شدن و صرفه جویی در هزینه های شما بسیار کمک میکند. نکاتی که باید در انتخاب وکیل دقت کنید به شرح زیر میباشد:

نکته اول: مطالعه رزومه وکیل مورد نظر که تمامی مدارک و جواز مورد نیاز در این زمینه را داشته باشد. چرا که امروزه افرادی سودجو با اسم وکیل یا مشاور خواندن خود متقاضیان را در این زمینه گمراه میکنند و بعضی هزینه های جبران ناپذیری به وجود می آورد.

نکته دوم: تجربه وکیل مهاجرتی یکی از اصلی ترین معیار ها برای انتخاب وکیل مهاجرتی است. که چقدر باتجربه و چقدر معتبر است. وکیل هایی که تجربه پایینی دارند با هزینه بالاتری و زمان بیشتری نسبت به وکیل های حرفه‌ای کار شما را انجام میدهند.

مزایای اخذ شهروندی ترکیه

پاسپورت ترکیه دارای مزایای بسیاری میباشد که چند نمونه رو معرفی میکنیم مانند:

 • اعتبار 10 ساله پاسپورت و امکان تمدید مجدد
 • امکان استفاده از خدمات درمانی رایگان
 • امکان استفاده از طرح بازپرداخت دانشگاهی
 • امکان استفاده از خدمات تحصیلی رایگان
 • امکان کار تمام وقت در بازار بین‌المللی
 • امکان سفر به بیش از 70 کشور بدونه نیاز به دریافت ویزا

این ها بخشی از مزایایی دریافت اقامت در ترکیه است.

اطلاعات تماس ترکیه

خط ترکیه
905461501313+
905461601313+

آدرس شرکت در ترکیه:
استانبول، بی اوغلو، تاکسیم، جاده استقلال، پاساژ ÖRST پلاک6

RICHMOND GAYRiMENKUL SANAYi VE TiCARET LiMiTED SiRKETi
Kuloglu Mah. Istiklal Cad. ÖRS is Merkezi
No: 151/6 34421 Beyoglu/istanbul

فهرست
Call Now Buttonتماس جهت مشاوره تخصصی